Etiket arşivi: takipçi satın al

Instagram Takipçi ve Beğeni Satılır

Takipçi satılır 1000 beğeni 100 TL

Reklam ve satışta sosyal medyanın ağırlığı artınca, takipçi, beğeni ve yorum sayısını artırmak isteyenlere takipçi satan internet siteleri pıtrak gibi arttı. Uzmanlar, beğeni ve takipçi sayısını bir güven unsuru olarak gören tüketicileri uyarıyor.

Sosyal medya gelir kapısı haline gelince, süper market gibi girip istediğiniz kadar takipçi, beğeni ya da yorum satın alabildiğiniz siteler pıtrak gibi çoğaldı. Bu siteler isteyene yerli, isteyene yabancı takipçi satışı yaptığını belirtiyor. İndirimli paketler sunuluyor, “düşüş olduğunda telafi edilir” garantisi bile veriliyor. İsteyene bot hesaplardan ucuza, isteyene daha pahalıya gerçek takipçi satılıyor. Şikayet siteleri bu işlemlerde yaşanan sorunlar, ödeme yapılmasına rağmen takipçi yüklenemediği şikayetleri ile dolu. Buna rağmen satışlar tüm hızı ile sürüyor. Sitelerde “200 takipçi alana 10 takipçi bizden” kampanyaları bile düzenleniyor. Bu “takipçi süpermarketlerinde”  Twitter için 7 bin 500 “gerçek takipçi” 549 TL fiyatla satılıyor.

GERÇEK SANMAYIN

Uzmanlar, reklam ve pazarlamada sosyal medya “fenomenlerinin” giderek daha fazla kullanılmasının ve bu alanda elde edilen gelirlerin çok yüksek rakamlara ulaşmasının sahte takipçi uygulamalarını tetiklediğini belirtiyor. Berberlerden çanta satışı yapan dükkanlara kadar pek çok esnaf da pandemide tüketicilere sosyal medyadan ulaşmaya çalışıyor. Bu süreçte güven için takipçi sayısına bakan tüketiciler uyarılıyor.

Sosyal platformların yeri hayatımızda giderek daha önemli hale geliyor. Bir restorana gitmeden, bir siteden ürün almadan önce o markanın sosyal medya hesaplarını mutlaka incelemeye başladık. We Are Social 2021 araştırmasına göre sosyal medyadan marka araştırma oranı globalde 44.8 iken Türkiye için bu oran yüzde 54.5. Durum böyle olunca takipçi artırmak isteyenlere hizmet veren siteler, kombo paketler dahi çıkartmış durumda. Örneğin bir sitede instagram’da 3 bin Türk takipçinin yanı sıra 10 paylaşıma 1.500 beğeni 299 TL. Tiktok’ta da takipçi satışında artış var, 1000 takipçi 85 TL fiyatla satılıyor.

Markalar, özel sistemlerle ‘sahte takipçiyi’ ayıklıyor

Ticaret Bakanlığı’nın sosyal medya etkileyicileri (influencer’lar) için hazırladığı kılavuza göre influencer’ların tüketicinin reklam olduğunu anlayabileceği şekilde paylaşım yapması artık zorunlu. Sosyal medya uzmanı Sinem Denizhan, “Markalar asıl kıymetli olanın hedef kitle ile etkileşime giren ve gerçek bir kitleye sahip hesaplar olduğunun farkına vardı. Bu nedenle artık birçok marka uluslararası standartlardaki analiz programları ile hesapları detaylı analiz ediyor. Markalar son dönemde etkileşimi yüksek mikro hesaplar ile işbirliği eğilimi gösteriyor” bilgisini verdi.

İzmir Evden Eve Nakliyat

Sosyal Medya Bayilik

Sosyal medya; Telefon, tablet veya bilgisayar gibi bir çok cihazdan yoğun trafik alan Dünyanın tercih ettiği platformlardır. Bunlardan en çok ziyaret edileni İnstagram olsa da YouTube, Facebook, Telegram, Dlive, Twitch ve daha bir çok sosyal medya aracı google mağazalarında yer alıyor. Play Store veya App Store üzerinden onlarca sosyal medya uygulamalarına erişim sağlayabilir, sizde birer sosyal medya kullanıcısı olabilirsiniz.

Sosyal medya ‘İnsanların birbirlerine en kolay ulaşım sağladığı iletişim aracıdır. Kimine göre eğlence, kimine göre bilgi, kimine göre de şöhret…’

İnstagram

İnstagram kullanıcıları bayilik paketlerine göz atarken şifresiz olmalarına önem gösterir. Bundan ötürü instagram bayilik hizmetlerinde birinci kaliteyi sizlere sunan smm panellerine göz atmanız gerekir. İnstagram bayiliği için şifresiz servislere göz atabilir, üyelik oluşturduğunuz hesaptan sınırsız etkileşim satın alabilirsiniz. Yorum arttırma, şifresiz paylaşım gönderme, otomatik beğeni, aylık beğeni ve daha bir çok instagram etkileşim servisi, smmajans.com’da!

YouTube

YouTuber bayilik paketlerini duydunuz mu? YouTuber lakabını, her youtube video içeriği üreticisi için söylediğimi de bilmeniz gerekir. YouTube üzerinden yalnızca oyun değil video, şarkı, klip veya albüm paylaşan bir çok sanatçı arkadaşlara da hizmet göstermekteyiz. Bunlardan başta geleni youtube izlenme, youtube görüntülenme ve anlık olarak trendlere yükseltme paketidir. YouTube bayilik Aylık 100 liradan başlayan fiyatlarla sizlere sunulur. Görüntülenme göndermek için 1.000 youtube görüntülenmesini 10 lira ve üstü fiyatlardan sahip olun.

Facebook

Facebook reklamları ile gündemden düşmeyen ve facebook beğeni panellerini sunan smmajans, sizlere beğeni ve şifresiz takipçi sunar. Sonuçta Facebook’ta da güncel bir takipçi sayacı vardır. İstekleri kabul etmediğiniz takdirde gelen arkadaşlık istekleri takipçi olarak hesaplarınızda sayılıyor. Bu nedenle bir çok sosyal medya fenomeni  facebook takipçi ve facebook beğeni sayılarına önem veriyor. Sizlerde facebook üzerinden etkileşiminizi arttırmak için bayilik ve güncel facebook listelerine göz atın.

Dlive

Oyun yayıncılarının tercih ettiği Dlive, yüksek izlenme almak ve kullanıcı akışını hızlandırmak için bir çok yolu sizlere sunuyor. Sosyal medya uygulamaları arasında son zamanlarda yüksek talep gören Dlive; Pubg, Mobile Legends ve daha bir çok oyunun canlı akışını barındırıyor. Dlive abone satın al, sende canlı yayınlarına Türk ve gerçek kullanıcıları çek! Sosyal Dlive Bayiliği ile sosyal medyadaki kariyerinizi büyütün!

Twitch

EvonMoss, Naz Frambuaz, Orkun Işıtmak, Enes Batur ve Kendine Müzisyen başta olmak üzere onlarca fenomen ismin tercih ettiği sosyal medya bayilikleri arasında uygun fiyatıyla gündeme gelen Twitch, aylık ve yıllık olarak canlı akışlarınıza etkileşim hizmeti sunar. Yayın açtığınız esnada sizlere gerçek seyirci ve beğeni gönderen smm paneli, twitch akışlarınızı gerçek olarak güçlendirir. Takipçi satın al, takipçi satışlarına göz at ve takipçi fiyatları için şifresiz takipçi paneline göz at!

 

 

Taksitle İnstagram Türk Takipçi Satın Al

Taksitle instagram takipçi satın al, İnstagram hesaplarını yükselişe sokarken etkileşim kaybı yaşama! Fırsatlardan yararlanmak ve güncel instagram takipçisi satın almak için, taksitle satış yapan Türkiye’nin kaliteli instagram servislerini tercih et.