Etiket arşivi: e-mail

Instagram’a E-Mail Atma Rehberi

Instagram’a gelen güncellemeler ile ve kullanıcıların yaptıkları hatalardan dolayı Instagram yardım merkezine ihtiyaç duyabilirsiniz.  Genel olarak Instagram hesabım çalındı , hesabıma giremiyorum ya da hesabımı taklit eden başka bir hesap var gibi sorunlardan dolayı Instagram yardım merkezleri kullanılıyor. Bu gibi sorunlara çözüm oluşturmak ve önlem almak için Instagram e-mail adresine e-mail gönderebilirsiniz.

e-MAİL ATARAK YARDIM ALMA

Instagram’ın yardım sayfaları kullanıcıların bulduğunu şikayete en uygun çözümü bulup kısa sürede dönüş yaparak kullanıcılarına faydası dokunan bir çözüm üretme merkezidir. Instagram’a e-mail atarak ulaşabilirsiniz. Sorunlarınızı oradan dile getirebilirsiniz. En kısa sürede sorununuz çözülecektir.

Instagram’dan yaşadığınız herhangi bir sorunu [email protected] ya da [email protected] üzerinden çözüme sunabilirsiniz. Burada dile getireceğiniz sorunu kısaca anlatmamalısınız. Sorununuz daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için detaylıca anlatmanız gereklidir.

Mesela; hesabımı başka bir kişi taklit ediyor demek yerine bu durumu daha iyi anlatan uzun cümleler ile anlatmak daha doğru olur. Instagram hesabıma attığım gönderiler benim adıma açılan taklit hesapta paylaşılıyor,  paylaştığım hikayeleri paylaşıyor vb. cümleler ile kendinizi daha iyi ifade etmelisiniz.

E-Mail atacağınız zaman göndereceğiniz yazıyı İngilizceye çevirip gönderebilirsiniz. Instagram’a ait bir de şu mail adresi vardır: [email protected] . Fakat bu e-mail adresi daha çok medya üzerindendir.

INSTAGRAM e-MAİL HESAPLARINDAN DÖNÜŞ ALMA

Instagram’da karşılaştığınız problemi e-mail adresine detaylıca anlattıktan sonra dönüş almak mümkündür. Mutlaka olumlu – olumsuz bir dönüş yapılacaktır. Genel olarak sorunların giderildiğini görmek mümkündür. Size gelen olumlu dönüşlerde neler yapabileceğiniz ile karşılaşacaksınızdır.

Burada gördüğünüz çözüm içeriklerinden birçoğunu deneyip sorunun halledildiğini göreceksinizdir. Medya üzerine bağlı olan diğer e-mail adresinde genel olarak dönüş almak pek mümkün değildir.